Úvod Ostatní nábytek Zakázkový nábytek

Zakázkový nábytek

Proč zvolit zakázkově vyrobený nábytek?

Nábytek vyrobený na míru využije prostor tím nejefektivnějším způsobem, a tím tedy prostor také maximálně šetří. Je možné vyrobit nábytek, který svými rozměry bude přesně zapadat do jinak nevyužitého rohu či zákoutí v místnosti. V místě „slepého místa“, kam by se jinak nic nevešlo, tak může vzniknou například úložný prostor. Atypickou výrobu tak ocení především uživatelé malometrážních či nestandardně řešených bytů.

Zakázkový nábytek má právě takové rozměry, tvary, materiály a barvy, jaké zákazník vyžaduje. Atypický nábytek se na 100 % přizpůsobuje dispozici daného bytu, ale také vkusu a estetickému cítění zákazníka. Na rozdíl od sériové výroby je tak každý kus originálem.

Zakázkově vyrobený nábytek má tu nejvyšší možnou kvalitu a odpovídá přesně na míru Vašemu životnímu stylu a požadavkům. Pomůže Vám tak dotvořit Váš domov po funkční i estetické stránce k Vaši naprosté spokojenosti.

Cena zakázkové výroby nábytku není neúměrně vysoká

Srovnáme-li zakázkovou výrobu s prodejci nábytku orientovaných výhradně na cenu, zakázková výroba z toho vyjde draze. Pokud ale navštívíme prodejnu s nábytkem, který má jiné výhody než jen nízkou cenu (např. kvalitní materiály či vysokou užitnou hodnotu), zjistíme, že jeho cena je na podobné či stejné úrovni jako u nábytku vyrobeného na míru. Je tedy důležité srovnávat srovnatelné.

Nábytek vyrobený na míru Vašemu bytu, vkusu i možnostem tak oproti velkovýrobě ztělesňuje ideální poměr ceny a kvality.